granatovo.com - podziękowanie

Firma odzieżowa granatOVO.com z Warszawy, współpracująca z fundacją „Rodzić po ludzku” przekazała do Zespołu Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatu Pruszkowskiego, dla oddziału położniczego Szpitala Powiatowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, 10 pakietów zawierających niezbędniki dla kobiety po porodzie i noworodka.

Pakiety mają szczególne przeznaczenie. Zostały przygotowane z myślą o kobietach z Ukrainy, które będąc w ciąży, zmuszone sytuacją wojenną opuściły swój bezpieczny dom. Dla tych Pań firma granatOVO, zebrała najbardziej niezbędny w pierwszych dniach po porodzie ekwipunek, a wśród nich wygodna piżamka, biustonosz do karmienia, jednorazowa bielizna. Dla noworodka jest ciepły rożek do zawijania, pieluchy tetrowe i jednorazowe, ręczniki, ubranka i wiele, wiele innych rzeczy. Jest ich tak dużo, że z trudnością zmieszczą się w dużej, niebieskiej torbie popularnej firmy.

W imieniu pacjentek oddziału położniczego serdecznie dziękujemy firmie granatOVO.© 2023 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE