Dziękujemy

Po niespełna 4 miesiącach zakończyliśmy prace remontowo-modernizacyjne na Oddziale Chirurgicznym, w poradniach przyszpitalnych (chirurgicznej i ortopedycznej), części Izby Przyjęć. Już niedługo pacjenci trafią do nowych sal wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, nowocześnie wyposażonych, gwarantujących zupełnie nową jakość i bezpieczeństwo. Jest to kolejny etap gruntownej modernizacji Szpitala Powiatowego "na Wrzesinie", a to nie koniec zmian. Jeszcze przed Świętami Wielkiej Nocy oddamy do użytku całkowicie nową Izbę Przyjęć w dobudowanej części szpitala. W nowej lokalizacji zacznie również funkcjonować Pracownia badań czynnościowych serca, a także Poradnia Endoskopowa. Rok 2018 powinien również zapoczątkować największą inwestycję, czyli budowę nowego pawilonu, w którym zlokalizujemy m.in. Blok operacyjny, sale cięć cesarskich, sale intensywnego nadzoru, Zakład Diagnostyki Obrazowej, Centralną Sterylizację. Wierzymy, że uda nam się na ten cel pozyskać finansowanie z dotacji Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, jak również z budżetu Wojewody Mazowieckiego.