Pożegnanie Pana Doktora Marka Koszarskiego

31 lipca br uroczyście pożegnaliśmy Pana Doktora Marka Koszarskiego, Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Połozniczego. 40 lat pracy w "Szpitalu na Wrzesinie" to dziesiątki wykształconych pod kierunkiem Pana Ordynatora lekarzy, to tysiące przeprowadzonych operacji, ale to przede wszystkim kilkadziesiąt tysięcy nowo narodzonych, dzieci pod czujnym ordynatorskim okiem. Dziękujemy Panie Ordynatorze w imieniu społeczności szpitala za to wszystko, co zrobił Pan dla pacjentek, za życzliwość którą okazywał Pan Koleżankom i Kolegom Lekarzom, Paniom Położnym i całemu Personelowi Oddziału, którego drzwi zawsze będą przed Panem otwarte i cieszymy się, że wciąż pozostaje Pan z nami, choć już w innej, nie-ordynatorskiej roli. Życzymy Panu wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i co najmniej z takim samym poczuciem humoru, jak dotąd.
Tomasz Sławatyniec - Dyrektor SPZ ZOZ w Pruszkowie