SPZZOZ w Pruszkowie informuje, że uległ zmianie numer telefonu rejestracji Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.

Nowy numer do rejestracji 572-664-584

Dotychczasowy (22) 758-67-14 będzie aktywny do 30.11.2022


Do pierwszego w Polsce programu bezpieczeństwa i jakości zgłosiły się liczne placówki medyczne
z całej Polski, z czego 52 zostały nagrodzone za przestrzeganie standardów opracowanych przez Radę Ekspertów Koalicji na rzecz Bezpieczeństwa Szpitali. Certyfikat „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent” potwierdza przestrzeganie przez placówkę najwyższych standardów w zakresie jakości i bezpieczeństwa oraz możliwość zapewnienia pacjentom najbezpieczniejszej opieki.

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się 12 października 2022 podczas VI Kongresu Wizja Zdrowia - Diagnoza i Przyszłość - Foresight Medyczny oraz XVI HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT.

 

 


Szczepienia wykonujemy w środy w godzinach 13.00-15.00

 

Zapisy na szczepienie przyjmujemy pod numerem 664118792 - p. Ewa Olszewska (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00)


Szanowne Panie Pielęgniarki i Położne,
Szanowni Panowie Pielęgniarze!
 
Z okazji Waszego święta, Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składam na Wasze ręce serdeczne podziękowania za profesjonalizm, zaangażowanie oraz opiekę i szacunek jakim darzycie w codziennej pracy wszystkich pacjentów i ich rodziny.
Gratulując wszystkim dotychczasowych sukcesów zawodowych życzę zadowolenia oraz satysfakcji z życia osobistego i zawodowego!


                                                                                                          Dyrektor SPZZOZ w Pruszkowie

 


Firma odzieżowa granatOVO.com z Warszawy, współpracująca z fundacją „Rodzić po ludzku” przekazała do Zespołu Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatu Pruszkowskiego, dla oddziału położniczego Szpitala Powiatowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, 10 pakietów zawierających niezbędniki dla kobiety po porodzie i noworodka.

Pakiety mają szczególne przeznaczenie. Zostały przygotowane z myślą o kobietach z Ukrainy, które będąc w ciąży, zmuszone sytuacją wojenną opuściły swój bezpieczny dom. Dla tych Pań firma granatOVO, zebrała najbardziej niezbędny w pierwszych dniach po porodzie ekwipunek, a wśród nich wygodna piżamka, biustonosz do karmienia, jednorazowa bielizna. Dla noworodka jest ciepły rożek do zawijania, pieluchy tetrowe i jednorazowe, ręczniki, ubranka i wiele, wiele innych rzeczy. Jest ich tak dużo, że z trudnością zmieszczą się w dużej, niebieskiej torbie popularnej firmy.

W imieniu pacjentek oddziału położniczego serdecznie dziękujemy firmie granatOVO.


Podkategorie

© 2023 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE.

 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRUSZKOWIE